Хет-трик нігерійського нападаючого Еммануеля Еменике приніс московському «Спартакові» велику перемогу над «Локомотивом». Еменике відкрив рахунок вже на 2-ій хвилині, катнувши м'яч у ворота після пасу Макгиди. На 15-ій хвилині нігерієць втік до воріт Гильерме і забив другий м'яч.

«Локомотив« провів увесь матч украй пасивно, не створивши жодної справжньої загрози воротам Диканя. »Спартак« діяв зовсім не на межі своїх можливостей, але цього вистачило для того, щоб розгромити »залізничників«.

У другому таймі Еменике на 51-ій хвилині завдав несподіваного удару, і м'яч утретє влетів в сітку воріт «Локомотиву». Після цього червоно-білі свідомо віддали м'яч «Локо», а самі кілька разів проводили небезпечні контратаки. Футболісти Коусейру так і не змогли забити жодного гола і уперше при португальському тренерові зазнали поразки в чемпіонаті Росії.

Трансляцію зустрічі вів телеканал «Росія 2».

«Спартак« - »Локомотив« - 3:13:0 - Еменике(2), 2:0 - Еменике(15), 3:0 - Еменике(51).

«Спартак«: Дикань, Паршивлюк, Пареха, Сухі, Макеев(Шешуков, 60), Кариока, Д. Комбаров, Макгиди, Дзюба(Каюмов, 76), Ари, Еменике(К. Комбаров, 87).

«Локомотив«: Гильерме, Шишкін, та Кошта, Дюрица, Янбаев, Глушаков, Сапатер, Ігнатьєв(Торбинский, 46), Майкон(Ибричич, 71), Обинна, Сичев(Ст. Іванів, 88).

Видалення: Обинна(82).