Хет-трик Сейду Думбии дозволив московському ЦСКА отримати велику перемогу в грі проти нальчикского «Спартака» - 4:0. Рахунок в матчі 29-го туру Прем'єр-ліги відкрив Вагнер Лав, коли йшла 34-а хвилина. А на 74-ій хвилині бразильський нападаючий ЦСКА отримав червону картку за грубий фол проти Чорногорії Джудовича.

У зв'язку з цим видаленням Вагнер Лав точно пропустить наступний матч в чемпіонаті Росії - проти московського «Локомотиву».

Залишившись удесятьох, червоно-сині забили три голи - хет-трик оформив кращий бомбардир чемпіонату Росії Сейду Думбия - 4:0. Таким чином, на рахунку Думбии вже 22 гола в РФПЛ. Відмітимо, що в першому таймі не реалізував пенальті Сергій Игнашевич.

Пряму трансляцію зустрічі вів телеканал «Росія 2».

ЦСКА - «Спартак» Нч - 4:0

1:0 –Вагнер Лав(34), 2:0 - Думбия(83), 3:0 - Думбия(90), 4:0 - Думбия(90).

ЦСКА: Габулов, А. Березуцкий, Игнашевич, В. Березуцкий, Щенников(Набабкин(6), 87), Алдонин, П. Мамаев(Шемберас(5.5), 71), Дзагоев, Тошич(Цауня, 68), Вагнер Лав, Думбия.

«Спартак« Нч : Фредриксон, Гриднев, Куликів, Овсиенко(Джудович, 46), Аравин, Багаев, Щаницин, Захирович, Рухаиа, Гошоков(Митришев, 37), Сирадзе(С. Фомін, 63).

• При обстрілі співробітників ДПС в КЧР загинув поліцейський
  • Поліція: В автобусі, що потрапив в ДТП під Саратовом, не можна було возити дітей