Московське дербі «Динамо» - «Спартак» завершився внічию - 1:1. У першому таймі Кевін Кураньї забив гол, а потім завдав важкої травми Сергію Паршивлюк. Після перерви «Спартак» зрівняв рахунок завдяки удару Макгіді, проте пізніше поле залишив Рафаель Каріока, який отримав червону картку. Тренер «Спартака» Валерій Карпін після зустрічі обрушився з критикою на суддю Олексія Миколаєва. У суботу відбулося перше московське дербі заключного туру другого кола Прем'єр-ліги. Московський «Спартак» мав шанс пробитися в трійку кращих, але для цього команді Карпіна потрібно було обіграти в Хімках «Динамо». При цьому за біло-блакитних не грав Андрій Воронін, якого знову замінив Звездан Місімовіч. У той же час стартовий склад «Спартака» був точно таким же, в якому червоно-білі тижнем раніше громили «Локомотив» .

Спартаківці цілком могли відкрити рахунок на 15-й хвилині, коли Макгіді отримав шикарний пас з лівого флангу і, вискочивши на Шунін, пробив повз нього у штангу. Але епізод на цьому не закінчився - м'яч відскочив до Арі, і той пробив спочатку в Вілкшир, а потім і в Шунін. Через 10 хвилин динамівці заробили небезпечний штрафний, і поки Дикань вибудовував стінку, хтось з трибун став світити йому в обличчя лазером. По м'ячу пробив Місімовіч - м'яч пролетів поруч з воротами. Незабаром після цього Арі жестковато зупинив прохід Кокоріна. Суддя зустрічі Миколаїв свиснув, і на нього з претензіями обрушився Каріока, за що моментально отримав жовту картку. Цей спалах емоцій дорого обійшлася опорника «Спартака» згодом. Динамівці заробили черговий штрафний, і знову хулігани пройшлися лазером по обличчю Диканя.

Біло-блакитні стали краще контролювали м'яч і виглядали вже симпатичніше «Спартака». На 35-й хвилині трапилася красива атака господарів. Кокорін класним пасом вивів Кураньї до Диканю, але німець несподівано вирішив прострілити, хоча нікого з партнерів у штрафному «Спартака» не було. Через дві хвилини господарі відкрили рахунок. Самедов навісив зі штрафного у володіння Диканя, де Кураньї блискуче пробив головою - 1:0. Поки спартаківці приходили до тями після пропущеного м'яча, «Динамо» ледь не забило ще раз, але з ударом Семшова майстерно впорався Дикань. Ще трохи згодом «Спартаку» вже не пощастило. Кураньї дивився на летить у його бік м'яч і високо підняв ногу, не помітивши, що поряд з ним знаходився Паршивлюк - капітан «Спартака» отримав сильний удар по голові. Миколаїв показав Кураньї «гірчичник», а також просигналізував, щоб на поле вийшла медична бригада. У Паршивлюка з'явилася кров на голові, і продовжити матч він вже не міг. Більше того, правого захисника Спартака відвезли на кареті «Швидкої допомоги» в лікарню. Через це Карпіні довелося випустити на поле Кирила Комбарова.

«Спартак» відразу після перерви почав продавлювати динамівську оборону, але і господарі не дрімали. Кураньї навіть забив гол - тільки з явного офсайду. Тут же «Спартак» зрівняв рахунок. Все почалося з вкидання ауту Макеєвим. М'яч заметушився у штрафному біло-блакитних, поки не опинився у Макгіді. На ірландця вибіг Вілкшир, але це не збентежило хавбека «Спартака», який пробив з-за скупчення футболістів. Шунін було важко розгледіти м'яч, але він все-таки спробував відбити удар в стрибку, та тільки дуже вже точний був Макгіді. «Спартак» радів недовго. Рафаель Каріока, намагаючись стримати Семшова, звалив його, і Миколаїв нагородив його другий жовтою карткою. Карпін тут же зміцнив оборону, випустивши на поле Шешукова замість Арі. Ближче до кінця тайму спартаківцям стало важко, тому Карпін прибрав ще й Дзюбу, відправивши на поле Бризгалова. Динамівці додали, а в кінцівці влаштували штурм воріт «Спартака», але рахунок не змінився - 1:1.

Карпін після матчу був дуже злий на Ніколаєва. «Не згоден з жодним рішенням арбітра», - цитує його слова «Спорт-Експрес» . «Якщо подивитися статистику, не знаю, яка вона, мабуть, просто божевільна статистика щодо порушень, - підкреслив Карпін. - У першому таймі «Динамо» один раз сфолили, а ми - раз 20. Такого не буває в футболі. Просто не буває ». Крім того, Карпін розповів про травму Паршивлюка: «У нього розбита голова. Пристойно розбита. Коли кров є, це - червона картка. Але на розсуд судді. Як завжди ». На питання журналіста, чи буде покараний Каріока, Карпін відповів різко: «Вам, як завжди, тільки це цікаво. Напишіть, що ми його оштрафуємо на десять зарплат, всі будуть задоволені ». Втім, в завершенні прес-конференції дівчина на ім'я Саша вручила тренеру «Спартака» букет жовтих квітів - як привітання, оскільки, на її думку, Карпін повинен залишитися в команді. Тільки ось жовті квіти, згідно приймете, дарують до розлуки ...

За підсумками другого кола «Спартак» не зміг пробитися в трійку. Більше того, червоно-білих може потіснити з четвертого місця «Локомотив», якщо виграє в неділю дербі у ЦСКА. Динамівцям ж у грі проти «Спартака» гостро не вистачало Вороніна, з яким, цілком можливо, біло-блакитні змогли б дотиснути суперника, який грав удесятьох. Тим часом колишній тренер «Динамо» Андрій Кобелєв зі своїми «Крилами» програв у Махачкалі «Анжи». Перший тайм зустрічі вийшов безгольову, а все найсмачніше відбулося після перерви. Рахунок відкрили гості, подарувавши вболівальникам інтригу - пробити Помазана вдалося Воробйову. Але «Анжи» виручив Самюель Ето `О, вже через хвилин зрівняли рахунок. Камерунець скористався навісом Жиркова, головою пробивши по воротах суперника - 1:1. Потім другий м'яч у ворота «Крил» провів Шаміль Лахіялов - і він виявився переможним. Трохи пізніше Самюель оформив дубль точним ударом з «точки» - пенальті заробив Прудников, якого звалив Таранов, який отримав за це червону картку.

Не без видалення пройшов матч і в Ростові-на-Дону, де «Ростов» приймав «Томь». Гості нарешті забили гол, автором якого став Віктор Строєв. Підхопивши м'яч, Буд просунувся до штрафного - його ніхто не зустрічав - і зважився на шалений удар. Гарний стрибок голкіпера «Ростова» Коченкова був даремний, м'яч пройшов у «дев'ятку». 12 матчів поспіль «Томь» ніяк не могла поправити приціл, побивши старовинний антирекорд першості СРСР, коли «Локомотив» у 1954 році не забивав десять матчів поспіль. Правда, гол не допоміг «Томі» виграти, оскільки Песьякова пробили Бракамонте і Кочіш, причому останній відзначився вже на останній хвилині основного часу. Більш того, «Томь» пропустила другий гол, граючи в більшості - у господарів був вилучений Салата.

А ось у матчі «Терек» - «Краснодар» червоних карток показано не було. Павленко і Мнгуні забили по голу і принесли господарям перемогу - 2:0. При цьому скандальної вийшла гра молодіжних команд, що відбулася днем раніше. Нагадаємо, на 73-й хвилині за рахунку 3:0 на користь гостей виникла сутичка між хавбеком «Краснодара» Євгеном Чернишовим і півзахисником «Терека» Шамілем Ашахановим. Обидва гравці отримали жовті картки. Далі у з'ясування відносин втрутився форвард гостей Спартак Гогніев, який отримав спочатку жовту, а потім і червону картку. Як повідомляє офіційний сайт «Краснодара», після цього на поле вибігли уболівальники, а також співробітники охорони арени і стали бити Гогніева та інших гравців і тренерів гостей. Футболісти та тренери «городян» були змушені сховатися в підтрибунному приміщенні. Віце-президент «Терека» Хайдар Алханов заявив , що молодіжці «Краснодара» присуджено технічну поразку. За інформацією російської преси, у Гогніева в ході інциденту було зламано ребро. Зазначимо, що в суботу визначився чемпіон серед молодіжних команд - ним став московський «Локомотив».